-33%

Fluid – Laary вибрирачко јајце со далечинска контрола

Original price was: 599 ден.Current price is: 399 ден.

Карактеристики:

  • повеќе брзини
  • Со жичен далечински управувач
  • Контрола на моќноста преку тркало на далечински управувач
  • Меки материјали безбедни за телото
  • 2 AAA батерии (не се вклучени)
  • Димензии на јајца: 7,7 cm x 2,8 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: FL-414 Категорија
Сигурно плаќање

Fluid – Laary вибрирачко јајце со далечинска контрола

Семејството Fluid вклучува низа вибрирачки јајца со далечински управувач, така што задоволството е секогаш присутно.

Вибрирачкото јајце Laary има моќни вибрации и со различна моќност, што значи дека од тркалото на далечинскиот управувач можете да ја контролирате моќта на вибрациите. Можете да преминете од мала и деликатна вибрација до највисоката и најпријатна моќност.

Немојте да бидете збунети од неговата мала големина, моќта на ова вибрирачко јајце не заостанува на ниту едно поле. Ова јајце има нешто посебен облик во споредба со неговите браќа, бидејќи, како што можете да видите, има облик на пенис, со мал, заоблен глаз и уникатни текстури за попосебна и попријатна стимулација.

Запомнете дека неговите материјали се со висок квалитет, безбедни за телото, и препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода за поудобно вметнување,

* Напомена:Користете само лубриканти на база на водa. Не користете лубриканти на база на силикон.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Fluid

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fluid – Laary вибрирачко јајце со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fluid – Laary вибрирачко јајце со далечинска контрола
Original price was: 599 ден.Current price is: 399 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top