Вибрирачко јајце со App Control

2890 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • 4 режими на вибрација
  • Контрола преку мобилна апликација
  • Литиумска батерија
  • Големина: 210*76*46 mm
  • Тежина: 82 g
  • Бои: Розова, Виолетова
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибрирачко јајце со App Control

Ова Вибрирачко јајце со App Control е направено од еластичен силикон и е меко и флексибилно за носење. Неговиот врв е контуриран без напор да го опфати вашиот клиторис, овозможувајќи ви да го внесете дискретниот вибратор во вашите гаќички и да уживате.

Задоволството е загарантирано.

Со далечинско управување, тивок како шепот, овој вибратор за во гаќички ви нуди комплетна дискреција дури и при најсилното ниво на сензација. Опуштете се во блаженство додека вашиот партнер ги прелистува поставките и режимите на вибрација со помош на апликацијата. Уживајте во интимна врска без да се соблекувате, со оваа тајна вибрација во вашите гаќички.

Идеален за парови, но исто така и за соло секси игра.

*Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачко јајце со App Control”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибрирачко јајце со App ControlВибрирачко јајце со App Control
2890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top