PrettyLove – Catalina App Control Луксузен вибратор за парови

4299 ден

Карактеристики:

 • Луксузно Вибрирачко јајце контролирано со апликација
 • Водоотпорен за забава под или надвор од туш
 • Материјал: Супер квалиететен медицински силикон
 • Се полниUSB  (вклучен е кабел)
 • 4 функции • Контролирано со апликација
 • Автоматски режим • Режим на потопување
 • Музички режим
 • Режим за контрола на долги растојанија
 • Кликнете и внесете го саканиот интерфејс за режим
 • Функција на меморија
 • Мултиплеер
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање

PrettyLove – Catalina App Control Луксузен вибратор за парови

Уживајте во задоволствата на долги растојанија контролирани од PrettyLove – Catalina

Вибрирачко јајце контролирано преку апликација

Овозможете му на вашиот партнер на врвно задоволство со ова прекрасно вибрирачко јајце  – од далечина! Предадете ги контролите на вашиот љубовник кој е далеку од вас за постојана интимност од било каде. Споделете го вашето задоволство преку функцијата за интерактивната веб камера. Овој производ за сексапил нека ги придружува вашите моменти на сексуална среќа.

Играјте со кој било, каде и да сте, со ова прекрасно вибро јајце контролирано од апликација.

Вибраторот е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанот, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

PrettyLove

Pretty Love произведува производи со високи стандарди за квалитет. Производите се изработени од најквалитетен медицински силикон. Pretty Love е бренд за секс играчки кој нуди различни производи дизајнирани да ја подобрат интимноста и задоволството. Брендот е познат по своите висококвалитетни материјали, иновативниот дизајн и пристапните цени. Нивните производи се движат од вибратори до лубриканти до играчки за парови, секоја дизајнирана имајќи ја предвид удобноста и задоволството на корисникот. Еден од нивните најпопуларни производи е вибраторот Pretty Love, кој има повеќе режими на вибрации и уникатен дизајн за насочена стимулација. Покрај своите производи, Pretty Love е посветена и на промовирање на здрави и безбедни сексуални практики. Сите нивни производи се направени со материјали безбедни за телото и се ригорозно тестирани за да се осигури дека ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и безбедност. Генерално, Pretty Love е доверлив бренд кој им обезбедува на клиентите висококвалитетни и иновативни секс играчки кои се и достапни и безбедни. Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата соло игра или да ги зачините работите со партнерот, Pretty Love има по нешто за секого.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PrettyLove – Catalina App Control Луксузен вибратор за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top