B Swish – Bnaughty Classic Безжично Вибро јајце

2399 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Боја на задно осветлување: Бела
 • Бои: црна, грозје, магента
 • Материјал: ABS пластика, PU
 • Обем: 2,5 см
 • Должина на куршум: 7,6 см
 • Напојувано од: 4 x AAA (не е вклучено)
 • Функции: 5
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Подмачкување: На база на вода
 • Играчка за парови
 • Стил: bullet вибро јајце
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.
Сигурно плаќање

B Swish – Bnaughty Classic Вибро јајце

Споделете интимна тајна со вашиот љубовник дома или јавно кога ќе го вклучите Bnaughty Classic Unleashed. Да се биде непослушен никогаш не се чувствувало толку добро! Со класичен повеќенаменски bullet вибрирачко јајце, големината и обликот на bullet јајцето совршено се вклопуваат во чувствителните области на корисниците. Апсолутно е идеален за сите видови на надворешна стимулација.

B Swish ви нуди совршен класичен безжичен водоотпорен bullet масажер. Немојте да бидете измамени од неговото слатко и свилено однесување – Bnaughty Unleashed Classic испорачува извонредно моќни вибрации. Можете да ја преземете целосната контрола или да му дозволите на вашиот партнер да ужива во неговата 5-функционална безжична далечинска работа. 5-те функции се движат низ кликнување на копче на ергономски дизајнираниот безжичен далечински управувач, кој е осветлен со бела светлина за лесна игра во темница.

Bnaughty Classic Unleashed е направен од непорозна, пријатна за телото, PU обложена ABS пластика – што го прави лесен за чистење и разноврсна кога станува збор за избор на лубриканти. Додека куршумот е безбеден за водоотпорна забава, далечинското најдобро е да се остави надвор од кадата.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Црна

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bnaughty Classic Безжично Вибро јајце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bnaughty Classic Безжично Вибро јајце
Scroll to Top