B Swish – Bgee класичен G-spot вибратор

1799 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Боја на задно осветлување: Бела
 • Бои: црна, виолетова
 • Материјал: ABS пластика, PU
 • Вкупна должина: 18 см
 • Обем: 2,5 см
 • Напојувано од: 2 x AAA (не е вклучено)
 • Функции: 5
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Подмачкување: На база на вода и силикон
 • Пријателски на пар: Да
 • Стил: Клиторијален
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E23786 Категории ,
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B Swish – Bgee класичен G-spot вибратор

B Swish го олеснува наоѓањето на г-точката со овој водоотпорен масажер од 17,8 см. Со особено тенок стајлинг, закосена глава, 5 функции и мазен допир како свила, Bgee Classic е совршена алатка за секое лице што го истражува светот на задоволството од точката g – како и за секој што сака разновидна играчка со елегантен , податлив дизајн. Тоа е совршена играчка за само-стимулација, орален секс или предигра на парови; Аголната глава ќе ги привлече сите чувствителни точки што ќе ги изберете.

Драматично закосената глава е совршено дизајнирана да се навалува нагоре за лесно да стигне до чувствителните области – како што се клиторисот, брадавиците, главата на пенисот и навистина каде и да сакате да стимулирате. 5-те функции се движат низ кликнување на копче во основата на масажерот, кој е осветлен со бела светлина за лесна игра во темница.

Bgee Classic е водоотпорен, па може да се земе под туш или када, само проверете дали капачето на батеријата е добро затворено пред да се навлажни. Направен со непорозна ABS пластика обложена со PU, лесно се чисти и разноврсна кога станува збор за избор на лубриканти. Исчистете со сапун и топла вода кога ќе завршите со играњето.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Црна

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bgee класичен G-spot вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bgee класичен G-spot вибратор
Scroll to Top