Ohmama – Античка Маскa

1399 ден

Карактеристики:

  • Маска за очи во грчки стил
  • Ексклузивен дизајн со релјефи
  • Цврст материјал со сатенски ленти
  • Унисекс
  • Совршено да се надополни со вашата омилена долна облека или да се користи како костим
  • Една големина одговара на сите
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-230046 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Ohmama – Античка Маскa

О, мамо! Во оваа античка маска, секој момент може да стане мистериозен и неодолив. Со Ohmama Античката маска, додадете допир на мистерија и сексапил во вашите игри и придонесете за неизвесноста на вашата следна еротска авантура. Оваа елегантна маска е идеална за да ја скриете вашата идентичност и да креирате атмосфера на таинственост и возвишеност.

Зошто да изберете Ohmama – Античка Маска?

Мистериозност и Елеганција: Изработена од висококвалитетни материјали, оваа маска ќе ви обезбеди елегантен изглед и мистика на вашето лице. Ова ќе ја унапреди вашата еротска игра и забава.

Универзална Употреба: Со својот класичен и антички дизајн, маската може да се комбинира со вашата омилена долна облека или костим, што ќе додаде уште повеќе на вашата ултимативна игра на улоги.

Идеална За Различни Прилики: Оваа маска е одличен избор за сите кои сакаат да го подигнат нивниот еротски живот на ново ниво на возвишеност и мистерија.

Ohmama Античката маска е неизоставен додаток за сите љубители на мистеријата и сексапилот во еротските игри. Носете ја самостојно или во комбинација со омилена долна облека или костим и создадете незаборавна атмосфера на таинственост и возбуда.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

OhMama

Палетата на производи OHMAMA е совршена за подароци. Производ достапен за секого со совршен квалитет. Шпански квалитетен бренд кој дава нова димензија  во оваа линија на специјални играчки и додатоци за возрасни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ohmama – Античка Маскa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Ohmama – Античка Маскa
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top