Rimba – Луксузна виолетова маска со пердуви

1799 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Висококвалитетни материјали, вклучувајќи мека постава и луксузен виолетов сатен
  • Боја: Виолетова
  • Детали за пердуви за дополнителна сензорна стимулација
  • Ја блокира светлината за зголемено чувство на допир
  • Прилагодливи ремени за удобно и сигурно вклопување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: R8123 Категорија
Сигурно плаќање
Rimba – Луксузна виолетова маска со пердуви

Rimba – Луксузната виолетова маска со пердуви е висококвалитетна маска која е совршена за оние кои уживаат во ропството и сетилната игра. Направен од врвни материјали, се одликува со мека внатрешна обвивка и луксузна виолетова сатенска надворешност. Маската е дизајнирана да ја блокира светлината, да го подобри сетилото за допир на носителот и да го зголеми целокупното искуство. Додавањето пердуви долж горниот дел на маската додава дополнителен елемент на сензорна стимулација. Мекото, нежно скокоткање на пердувите на кожата може да создаде неверојатно пријатна сензација. Пердувите се безбедно прикачени на маската, осигурувајќи дека нема да паднат при употреба.

За да ја користите Rimba луксузната маска со пердуви, едноставно ставете ја над очите на вашиот партнер и прилагодете ги ремените за удобно и сигурно вклопување. Маската е лесна и дише, што ја прави лесна за носење подолг временски период. Кога ќе дојде време за чистење на маската, едноставно избришете ја со влажна крпа или користете средство за чистење играчки. Важно е правилно да се грижите за вашата маска за да се обезбеди нејзината долговечност.

Накратко, Rimba луксузната маска со пердуви е луксузна и висококвалитетна маска која е совршена за оние кои уживаат во ропството и сетилната игра. Неговата мека постава, сатенската надворешност и деталите со пердуви обезбедуваат удобност и задоволство при употреба. Маската е лесна за употреба и нега, што ја прави одличен додаток на секоја колекција играчки.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Rimba

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rimba – Луксузна виолетова маска со пердуви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rimba – Луксузна виолетова маска со пердуви
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top