Маска – Лисица

990 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа, ПУ.
  • Боја: Црна
  • Удобна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: EY.205282-B Категорија
Сигурно плаќање
Маска – Лисица

Ексклузивен фетиш додаток за љубителите на моќни чувства. Оваа BDSM маска – лисица е совршеното нешто за вас, ако сте во потрага по нешто ново што ќе го зачини вашиот сексуален живот.

Карактеристики:

Ексклузивен Дизајн: Оваа кожна маска – лисица е изработена од висококвалитетна кожа, што ја прави издржлива и удобна за употреба. Нејзиниот елегантен дизајн дополнително ја зголемува сензуалноста и интригата во вашиот фетиш свет.

Подлабока Интимна Врска: Кожната маска ви нуди можност да ги истражите вашите најдиви и фантазиски моменти со вашата половинка. Таа создава атмосфера на интимност и доверба, што ги подобрува вашите сексуални искуства.

Издржливост и Квалитет: Висококвалитетната изработка осигурува долготрајност и удобност при употребата на маската. Таа е дизајнирана да издржи на различни игри и сценарија на сексуално задоволство.

Освежете го вашиот сексуален живот со оваа елегантна и моќна BDSM маска. Нејзината кожна текстура и прецизна изработка ви нудат моменти на чиста уживанција и висок ниво на задоволство. Дозволете си да ја истражите вашата игрива страна со овој фетиш додаток кој е создаден да ви задоволи сите сетилни потреби.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маска – Лисица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Маска лисицаМаска – Лисица
990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top