Action – No. Three

3399 ден

Карактеристики  :

 • 7 функции на ротација
 • 7 функции за стимулација на клиторисот
 • Функција за ротирање од 360º
 • Независни функции
 • Моќен мотор
 • Се полни со USB
 • Водоотпорен
 • Ниво на бучава: <50 dB
 • Ергономски
 • Мек силикон безбеден за телото
 • Вкупни мерења: 24 cm x 3,5 cm
 • Должина што може да се вметне: 10 cm
 • Тежина: 310 гр
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: H-202 Категорија
Сигурно плаќање
Action – No. Three

Најочекуваната играчка е веќе тука, а се вика No. Three

Доколку барате нешто повеќе од обичен вибратор, оваа играчка е онаа која ви е потребна во животот. Има 3 функции кои ќе ве изненадат, ви ги наведуваме:

7 функции на ротирачко движење: ова движење е концентрирано на врвот на вибраторот, идеално за стимулација во вашите ерогени зони.
7 функции за стимулација на клиторисот: сместени на тркалото кое ќе симулира орален секс, што е најблиску до тоа да бидете со партнерот.
Ротирачки топки од 360º: овие топки се стратешки поставени под системот за ротација за да создадат експлозивна комбинација. Тие ќе почнат да работат кога ќе ја вклучите ротацијата.
Но, денес не сакате да го користите тркалото? Не грижете се, има 2 независни мотори со кои можете да ги користите 2-те прекрасни карактеристики на No. Four без истовремено да го користите 2-от. Се полни со USB и водоотпорен, има минимално ниво на бучава, само 50 dB и е произведен со најмекиот силикон на пазарот.

Не заборавајте да ја исчистите играчката пред и по секоја употреба со топла вода и неутрален PH сапун и да ја исушите со чиста сува крпа за да го подобрите нејзиниот век на употреба. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнителна влажна ноќ.

Нова верзија 2.0:

Најдобар силикон
Посилни бои
Помоќни мотори

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Action

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Action – No. Three”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Action – No. Three
3399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top