Dave – Реалистично Spray дилдо вибратор 21 цм со далечинска контрола

4999 ден

Карактеристики:

 • 3 брзини
 • 7 режими на вибрации
 • Далечински управувач
 • Напојување: USB полнење
 • Материјал: TPE + ABS
 • Без Фталати
 • Лесно за чистење
 • Погоден со лубриканти на база на вода
 • Не користете масла за масажа, лосиони за тело, бензин, ацетон или други хемикалии
 • Големина: Вкупно: 21,5 cm x 4 cm
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Dave Категорија
Сигурно плаќање
Dave – Реалистично Spray дилдо вибратор 21 цм со далечинска контрола

Dave – Реалистично Spray дилдо вибратор 21 цм со далечинска контрола има 3 брзини и 7 функции за вибрации кои можете да ги контролирате со вашиот далечински управувач. Телото му е покриено со вени, има гланс и тестиси за да се зголеми задоволството и реализмот. Дополнително се полни со вода и ја исфрла преку команда на далечинскиот управувач. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода и кондом за супер-влажно искуство. За правилно чистење користете вода и средства за чистење на играчки, но никогаш хемикалии кои можат да го оштетат вашиот мастурбатор.

Забелешка:  Се полни преку USB од компјутерот. Доколку користите полнач за полнење, ве молиме проверете дали неговиот напон е 5V,1A. Не користете супер полначи.

Функција на производот:
– Копче за исклучување: притиснете и задржете го ова копче 1,5 секунди за да ја вклучите машината,
-Показното светло е вклучено, моторот е во режим на подготвеност,
-Кликнете на копчето за да го вклучите режимот на вибрации, вкупно „3 брзини со 7 фреквентен циклус на вибрации“ кликнете двапати на копчето за да го вклучите режимот за прскање вода/двоен клик за да паузирате, во состојба на напојување долго притиснете за 1,5 секунди за да се исклучи.

Далечински управувач
Копче за далечинско исклучување: Кога производот работи, притиснете 1,5 секунди за да го исклучите.
Копче за вибрации на далечинскиот управувач: за притискање на ова копче, стартувајте ги вибрациите кога напојувањето исто така има 3 брзини и 7 мотори на вибрирање. Притиснете 1,5 секунди за да ја вклучите функцијата за прскање вода, а потоа притиснете 1,5 секунди за да престанете да прскате.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dave – Реалистично Spray дилдо вибратор 21 цм со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Dave - Реалистично Spray дилдо вибратор 21 цм со далечинска контролаDave – Реалистично Spray дилдо вибратор 21 цм со далечинска контрола
4999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top