Маска – Зајак

1290 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа
  • Димензии: 54 cm до 66 cm.
  • Тежина 145 gr
  • Боја: Црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: HD-19102423 Категорија
Сигурно плаќање
Маска – Зајак

Внесете мистичност и интрига во вашиот сексуален живот.

Оваа одлично изработена маска зајак ќе го разбуди животинското во вас и во вашиот партнер. Користете ја за забавна ноќ под маски или за посебна пригода со вашиот љубовник. Одлично се вклопува со секси долна облека, огрлица или со бат плаг со опавче.

Изработена од најквалитетни материјали, оваа маска ке ви отвори потполно нови видици во BDSM универзумот.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маска – Зајак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Маска – Зајак
1290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top