LoveToy – Секси Маска за очи

790 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа
  • Нежна и мазна
  • Висок квалитет
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV1651 Категорија
Сигурно плаќање
Секси Маска за очи

Оваа прекрасно изработена маска ги истакнува вашите карактеристики и го замаглува вашиот идентитет за возбудувања кои ви го поматат умот. Идеален додаток за играње улоги, еротска, стилска маска која ја подобрува лудата страна на вашата имагинација.

Еластичната лента лесно се растега и одговара на сечиjа глава.

Едноставно ставете ја маската и оставете вашата нова улога да се развива додека секси играта напредува. Со вашиот нов мистериозен идентитет ќе создадете сосема ново ниво на сексуална возбуда.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Секси Маска за очи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoveToy – Секси Маска за очи
790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top