LoveToy – Секси Маска за очи

790 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа
  • Боја: Црна
  • Нежна и мазна
  • Висок квалитет
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LV1651 Категорија
Сигурно плаќање
LoveToy – Секси Маска за очи

Оваа прекрасно изработена секси маска за очи е идеалниот додаток за да ја подобрите вашата сексуална игра со стил и еротика. Нејзиниот дизајн ги истакнува вашиот мистичен изглед и создава интригантни и возбудливи моменти кои ги поттикнуваат вашите најсмели фантазии.

Карактеристики:

Елегантен и Секси Дизајн: LoveToy секси маската за очи е изработена со внимание на деталите, што ја прави идеална за играње на улоги и еротски авантури. Нејзиниот стилски дизајн го замаглува вашето лице и создава мистериозност која го подигнува нивото на сексуална возбуда.

Универзална Прилагодливост: Еластичната лента на маската се растега лесно и без напнување. Лесно се прилагодува на секоја глава со комфорт и сигурност. Ова гарантира дека маската ќе остане на своето место додека уживате во вашата игра на улоги.

Игра на Улоги: Ставете ја LoveToy секси маската за очи и дозволете ја вашата нова улога да се развива. Вашиот мистериозен идентитет ќе создаде нова димензија на сексуалната возбуда и ќе ги поголеми вашите фантазии до крајни граници.

LoveToy секси маската за очи е неизбежен избор за сите кои сакаат да додадат мистичност и интрига во нивниот сексуален живот. Со нејзиниот елегантен дизајн, универзална прилагодливост и способност да ја подигне возбудата, оваа маска е перфектна за секоја игра на улоги и еротска авантура.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Секси Маска за очи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoveToy – Секси Маска за очи
790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top