Маска – Мачка

1290 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа.
  • Димензии: 54 cm до 66 cm.
  • Тежина: 150 gr
  • Боја: Црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: HD-19102425 Категорија
Сигурно плаќање
Маска – Мачка

Без разлика дали сте мила како домашната мачка или дива како тигрица, со оваа маска можете да одберете каква улога ќе имате во вашата сензуална игра.

Карактеристики:

Ултра-Комфортна Дизајн: Изработена од висококвалитетни материјали, оваа маска е направена да нуди максимална удобност при носење. Нејзиниот дизајн е универзално прилагодлив. Ова ја прави идеална за користење во најразлични сценарија на вашите сензуални игри.

Варијабилна Употреба: Оваа маска – мачка е перфектен избор за секого кој сака да експериментира со различни улоги и фантазии. Бидејќи е толку удобна и лесна за користење, можете да ја вклучите во вашата интимна игра како дел од разигрување на различни персони.

Дизајн за Интимност: Со својот привлечен дизајн и квалитетни материјали, оваа маска ви дозволува да го истражите вашето сензуалност и да ги изразите вашите фантазии со стил и елеганција.

Освежете го вашиот сексуален живот со оваа маска – мачка, која ви овозможува да ја изберете вашата улога. Била тоа мила домашна мачка или игрива тигрица. Со нејзината комфортабилност и универзална употребливост, оваа маска е одличен додаток за секоја колекција на играчки. Маската ви носи доза на разиграност и интрига во вашата спална соба.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маска – Мачка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Маска - МачкаМаска – Мачка
1290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top