Ohmama – Copper Венецијанска Маскa

1399 ден

Карактеристики:

  • Маска за очи во венецијански стил
  • Ексклузивен дизајн со врвки и украсен цвет
  • Цврст материјал со сатенски ленти
  • Унисекс
  • Совршено да се надополни со вашата омилена долна облека или да се користи како костим
  • Една големина одговара на сите
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-230048 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Ohmama – Copper Венецијанска Маскa

О, мамо! Ох, колку мистериозност и сексапил! Со Ohmama – Copper Венецијанска Маскa, секоја ноќ може да стане приказна полна со интриги и неизвесност. Оваа елегантна маска е перфектна за да го скриете вашиот идентитет и да додадете допир на мистерија во вашиот еротски свет.

Зошто да изберете Ohmama – Copper Венецијанска Маска?

Мистериозност и Сексапил: Изработена од квалитетни материјали, оваа маска ќе ви обезбеди сексапилност и мистика на вашето лице. Ова ја прави идеална за играње на улоги и мистериозни вечери.

Универзално Носење: Со својот класичен и елегантен дизајн, маската може лесно да се комбинира со вашата омилена долна облека или костим за специјални прилики.

Идеална За Различни Пригоди: Без разлика дали ја носите сами или со партнер, Ohmama Copper маската ви нуди можност да ја подигнете својата игра на ново ниво на возбуда и забава.

Ohmama Copper Венецијанската маска е неизоставен додаток за сите кои бараат да додадат мистерија и сексапил во своите еротски игри. Оваа маска е совршена да ви го скрие идентитетот. Но, тука е и да ја подобри вашата способност за игра на улоги и креативност во секоја ситуација.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

OhMama

Палетата на производи OHMAMA е совршена за подароци. Производ достапен за секого со совршен квалитет. Шпански квалитетен бренд кој дава нова димензија  во оваа линија на специјални играчки и додатоци за возрасни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ohmama – Copper Венецијанска Маскa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Ohmama - Copper Венецијанска МаскaOhmama – Copper Венецијанска Маскa
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top