Rianne S – Soiree Маски

1299 ден

Карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: Најлон/полипропилен.
  • ГОЛЕМИНА: Една големина.
  • ДОЛЖИНА: прибл. 20,5 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E25891 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Rianne S – Soiree Маски

 

Прекрасните маски на RIANNE S во венецијански стил се направени за жени со класа. Маските доаѓаат во пет различни стилови. Изработени се од мек материјал што ги прави совршено усогласени со контурите на лицето за совршено вклопување. Стилски, секси и грациозни тие се наменети да се носат за посебни прилики. Именувани по француските ексцентрични убавици како Џејн (Биркин), Брижит (Бардо) тие инспирираат да ја разбудат секси божица во себе.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Rianne S

Rianne S, луксузниот бренд за сексуален животен стил е специјализиран за создавање убави и оригинални сензуални додатоци за денешната жена. Дизајнирана да ги стимулира сетилата, колекцијата RIANNE S ве поканува да ги истражите вашите сексуални граници и да ја ослободите божицата во секоја од вас. Компанијата е формирана од Rianne Swierstra во 2010 година по долгогодишно опширно истражување и многу разговори со жени од целиот свет. Rianne верува дека го создала совршениот бренд за сексуален луксузен животен стил во Rianne S, бренд кој ги слави жените и сексуалноста. Секси, стилски, паметно.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rianne S – Soiree Маски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rianne S – Soiree Маски
1299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top