Ohmama – Венецијанска Маскa

1699 ден

Карактеристики:

  • Маска за очи во венецијански стил
  • Ексклузивен дизајн со врвки и украсен цвет
  • Цврст материјал со сатенски ленти
  • Унисекс
  • Совршено да се надополни со вашата омилена долна облека или да се користи како костим
  • Една големина одговара на сите
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-230042 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Ohmama – Венецијанска Маскa

 

О мамо! Што ќе се случи? Каква мистерија се крие под оваа маска? Ќе биде одлична ноќ, а намерите ќе ги знаете само вие. Додадете допир на мистерија и секси неизвесност со оваа маска во вашите игри, совршена е да ја носите сами и да го скриете лицето или да ја комбинирате со вашата омилена долна облека или како костим.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

OhMama

Палетата на производи OHMAMA е совршена за подароци. Производ достапен за секого со совршен квалитет. Шпански квалитетен бренд кој дава нова димензија  во оваа линија на специјални играчки и додатоци за возрасни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ohmama – Венецијанска Маскa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Ohmama – Венецијанска Маскa
1699 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top