Betty -Вибратор со стимулатор на клиторис 2 во 1

2490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон + ABS
  • Бои: Црвена, Виолетова, Розова
  • Тежина: 180 грама
  • Големина: 190*100*40mm
  • Водоотпорен
  • Режим: 10 модели на работа на јазичето + 10 фрекфенции на вибрации
  • USB полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Betty – Вибрaтор со стимулатор на клиторис 2 во 1

Мултифункционален вибратор: Овој вибратор содржи функции на вибрирање, лижење со јазик,навлажнување и загревање. Ергономски дизајниран за стимулација на вашиот клиторис, брадавици, гради, анус и останатите чувствителни делови на телото кој ви овозможува да уживате во повеќе реалистични секс сензации и брзо да доживеете оргазам.

Стимулација на Г-точката: Уникатниот дизајн овозможува овој вибратор да го стимулира вашиот клиторис подлабоко.

10 моќни вибрации:  Овој вибратор има рзлични моќни вибрации и режими на лижење со јазикот, мотори со двојни вибрирања кои истовремено ја стимулираат и внатрешната и надворешната страна, почнувајки од бавно кон интензивно, симулирајки чувство на вистински допир за да ви овозможи чувство на најстраствен оргазам.

Силикон на медицинско ниво: Мека и погодна текстура која може да ги задоволи вашите потреби во најразлични пози. Флексибилниот јазик совршено се вклопува на вашиот клиторис, силно го симулира пулсирачкиот ритам како кај вистински човек, и ви дозволува да вистински доживеете оргазми на повеќе нивоа.

USB полнење и водоотпорен: Лесното и едноставно полнење како и неговиот водоотпорен дизајн го гарантираат неговиот животен век. Лесен за чистење и одржување.

*Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Betty -Вибратор со стимулатор на клиторис 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Betty -Вибратор со стимулатор на клиторис 2 во 1
2490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top