Bijoux Indiscrets – Clitherapy вибратор за прст

1590 ден

Карактеристики:

  • 10 различни поставки за вибрации.
  • Материјал: Силикон од медицински квалитет.
  • Флексибилен прстен се прилагодува на вашиот прст.
  • Напојување: Вклучува три батерии LR44.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E22084 Категорија
Сигурно плаќање

Bijoux Indiscrets – Clitherapy вибратор за прст

Ставете го прстенот што вибрира на избраниот прст, притиснете го копчето на основата и изберете ја омилената поставка за вибрации.

ПОДОБАР ОД ВАШИОТ БИВШ …И подобро од вашиот следен.

Бидејќи вашиот поранешен никогаш не можеше да го најде вашиот клитос и можеби не можете да се надевате на следен состанок… Продолжете!

Овој вибрирачки прстен е совршен за прецизна стимулација на клиторисот и подобар од прст. Ставете го на избраниот прст за да му дадете на вашиот клиторис добро време. Аголот и положбата на прстенот ќе ви овозможат да ги направите сите оние маестрални движења што ќе ве одведат до кулминација: цик-цак, горе-долу, круг и круг итн. Ставете го прстенот на прстот и притиснете го копчето на основата за да го свртите на. Притиснете го истото копче повторно за да го промените интензитетот на вибрациите. Кога ќе завршите, задржете го неколку секунди за да го исклучите.

Користете лубрикант врз база на вода кога го користите овој производ.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Bijoux Indiscrets

Растечката еротика на литературата од 18 век беше инспирирана од љубопитноста и имагинацијата. Les Bijoux Indiscrets, роман на Денис Дидро, беше објавен во ова време на пребарување. Во него, магичен прстен им открива на ликовите свет полн со еротика и фантазија. Bijoux Indiscrets е провокативна комбинација на еротика и софистицираност за вљубените, комбинација надвор од димензии. Идеите, мирисите, вкусовите, звуците и сензациите формираат суптилен спој, сугерирајќи уникатни искуства и незаборавни моменти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bijoux Indiscrets – Clitherapy вибратор за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Bijoux Indiscrets – Clitherapy вибратор за прст
1590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top