Меки и Рапави – Ракави за прст

299 ден

Карактеристики:

  • Ракав за прст
  • Материјал: Латекс
  • Погоден за прст или вибратор
  • Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Меки и Рапави – Ракави за прст

Стимулатори на клиторисот од латекс желе со розова боја кои одговараат на прстите или вибратори.

Заскокоткајте и задевајте се со овие слатки мали благородни ракави што се лизгаат преку прстот – одлична забава за предигра и солоигра.

Може да ги користите како додаток за прст или да ги навлечет на некој од вашите мазни вибратори.

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Меки и Рапави – Ракави за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Меки и Рапави – Ракави за прст
299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top