B Swish – Bteased basic Вибратор за прст

1099 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силиконска и ABS пластика.
  • Без фталати: Да.
  • Водоотпорност: Да.
  • Должина: 5 см.
  • Дијаметар: 2 см.
  • Вибрација: 5 шаблони.
  • Напојување: 3 x LR41 батерии (вклучени).
  • Време на користење: До 3 часа.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E27327 Категорија
Bswishlogo
Сигурно плаќање

B Swish – Bteased basic Вибратор за прст

Скокоткајте и задевајте се со пулсирачкиот мини-мотор на нашиот Bteased Basic. Лесен за носење, неговата флексибилна рачка цврсто се лизга меѓу прстите за насочено скокоткање. Совршени за соло употреба или беспрекорна игра на парови. Ќе бидете изненадени од  можностите да имате прецизност на дофат на раката. Легнете наназад и дозволете кадифениот, непорозен силикон, безбеден за телото и текстурираните гребени на врвот да ги хипнотизираат вашите сетила.

Со ситниот B Swish Bteased Basic Вибратор за прст, можете да ја трансформирате вашата рака или раката на вашиот партнер во непослушна и ефективна секс играчка.

Вибраторот е со должина од само 5 см и може да уживате во соло моменти и заедно со вашиот партнер за време на предиграта и сексот.

Истражете ги меѓусебните надворешни ерогени зони и дозволете си да бидете разгалени од 5-те поставки за вибрации. Уживајте и во насочена стимулација на осетливиот клиторис, каде што стимулирачките жлебови на површината на вибраторот му даваат дополнителна димензија на задоволството.

Дискретната големина го олеснува носењето во вашата чанта за дрско ноќно излегување или кога одите на романтичен викенд. Само вашата имагинација ги поставува границите.

Bteased Finger Vibrators се направени од водоотпорен и без фталат силикон кој одлично се чувствува против кожата. Користи 3 x LR41 батерии кои се вклучени.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bteased basic Вибратор за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bteased basic Вибратор за прст
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top