Powerbullet – Frisky вибратор за прст

799 ден

Клучни карактеристики:

  • ВКУПНА ДОЛЖИНА: 8 см.
  • ТИП БАТЕРИЈА: 3 x LR44 батерии (испорачани со 6)
  • НИВО НА ВИБРАЦИЈА: 1 функција.
  • ИНТЕРФЕЈС: 1 копче.
  • ВОДООТПОРНО: Да
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E22602 Категорија
POWERBULLET- logo
Сигурно плаќање

Powerbullet – Frisky вибратор за прст

Frisky Finger е дискретен вибратор за прст за вас кои сакате дополнителна стимулација и ги предизвикувате вашите ерогени зони. Вибраторот се става на прстот и може да се користи или вагинално, анално или на клиторисот. Бидејќи има груба површина, вибраторот дава интензивно и убаво чувство.

Можете да уживате во вибраторот на Frisky Finger и сами и со вашиот партнер. Нека на пр. вашиот партнер ве расипува и стимулира со давање на вибрации. Frisky Finger е водоотпорен, па можете да играте и под туш.

Внатрешниот вибратор со супер мотро обезбедува ефективни вибрации, а малата големина на вибраторот го прави Frisky Finger совршен за носење во вашата чанта кога сте во движење.

Забелешка! Frisky Finger користи 3 батерии. Батериите LR44 вклучени во пакувањето.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Powerbullet

PowerBullet е познат по својата прекрасна моќ. Се фокусира на обезбедување на најжестоката енергија на потрошувачите и станува главен извор на моторна технологија за сите вибрирачки производи. PowerBullet е доверлив бренд за моќ. Ако производот што сакате да го купите го нема логото на PowerBullet на производот или пакувањето, најверојатно нема доволно моќност.
POWERBULLET- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Powerbullet – Frisky вибратор за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Powerbullet – Frisky вибратор за прст
Scroll to Top