Вибратор за прст

1190 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Боја: Црна
  • Хипоалерген
  • Водоотпорен
  • Текстуриран
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: NX-001 A4 Категорија
Сигурно плаќање
Вибратор за прст

Копнеете по нешто добро, нешто целосно надвор од кутијата што ќе ве собори од нозе. Па, овде во Loveguru сме целосно посветени за да ги исполниме сите ваши сензуални фантазии! Погледнете го нашиот вибратор за прст. Оваа варијанта има многу уникатен поглед на самозадоволството и ќе ви даде сосема ново искуство.

Направен со врвен квалитет на силика гел, секој допир ќе биде како оној на вистинскиот, бидејќи овој материјал има многу реална текстура што ќе се чувствува екстра пријатно внатре. Овој вибратор за прсти лесно се вклопува во вашата дланка и безбедно сто околу два прста за максимално задоволство. Ракавите за прст се текстурирани со што овозможуваат совршена стимулација.

Се разбира, треба секогаш да давате приоритет на добрата практика на секс играчки пред да се занесете за да бидете сигурни дека имате безбедна игра. Добро измијте го со сапун и вода пред и по секоја употреба

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Вибратор за прст
1190 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top