The Screaming O – VIBROMAN Сет за подобар секс

1390 ден

Карактеристики:

  • вибрирачки прстен
  • Вибратор за прст
  • Вибратор за јазик
  • Боја Транспарентна/Црна
  • Направени од лабораториски тестиран ABS и SEBS безбеден за телото
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
The Screaming O –  VIBROMAN BETTER SEX

VibrOman е врвниот комплет за почетниците во светот на секс играчките за парови кои ги истражуваат вибрациите во сите негови форми. Оваа пригодна колекција нуди надградба од 3 производи со три моќни мини вибрации дизајнирани да стимулираат на многу различни начини. 1 – Мини вибратор за јазик, се става околу неговиот јазик за да додадете вибрирачки поттик на секоја сесија на кунилингус. Мини вибратор на врвот на прст, се става на крајот на кој било прст и го олеснува задевањето, скокоткањето и масирањето на секоја ерогена зона – особено клиторисот за да им помогне на оргазмите да дојдат полесно за време на сексуалниот однос! А вибрирачкиот прстен прави целото негово пакување да вибрира благодарение на супер-растегнувачкиот прстен кој удобно се вклопува околу неговиот пенис и тестисите. Кога се носи со моторот кој седи одозгора, тој може да го стимулира нејзиниот клиторис со секој удар и интензитет нејзиното задоволство во некои од нејзините омилени секс пози. Сите три моќни вибратори се направени со лабораториски тестиран материјал SEBS за квалитетно и безбедно искуство за телото.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна, Транспарентна

Brand

THE SCREAMING O

The Screaming O е најпродаваната, наградувана компанија за новитети за возрасни. Таа стои зад некои од најпопуларните и иновативни играчки за возрасни на пазарот и успешно ги подобрува романтичните и интимните односи на паровите од 2005 година. Она што започна како едноставен концепт за позадоволувачки секс стана начин на живот за мажи, жени и парови ширум светот кои бараат нови начини за подобрување на нивните односи. Screaming O создаде колекција од лесни за употреба и забавни прстени за ерекција, мини вибрации и секси додатоци кои инспирираат комуникација, романса и интимност со притискање на едно копче! Тимот на Screaming O споделува единствена желба да им донесе „страст на луѓето“ со дизајнирање на некои од најиновативните, забавните и највозбудливите секс играчки на пазарот. И се започна со оригиналниот Screaming O Vibrating Ring, едноставен растеглив прстен со мини мотор на врвот што ја освои инаугуративната секс награда „Најдобар прстен“ на списанието Women's Health.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Screaming O – VIBROMAN Сет за подобар секс”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
The Screaming O – VIBROMAN Сет за подобар секс
1390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top