Огрлица со синџир

990 ден

Карактеристики:

  • Огрлица со синџир
  • Материјал: СТП, пластика и метал.
  • Должина на синџир : 44 cm
  • Одстранлив синџир
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CR.09094RE Категорија
Сигурно плаќање
Огрлица со синџир

Ви ја претставуваме нашата привлечна огрлица со синџир, задолжителен додаток за оние кои се осмелуваат да ги истражат длабочините на нивните желби во светот на BDSM. Изработена со прецизно внимание на деталите, оваа огрлица зрачи со елеганција и еротика, разгорувајќи страст и исчекување со секој поглед.

Со должина од 44 cm, оваа огрлица го обвива вратот со совршен спој на удобност и воздржаност, овозможувајќи ви целосно да се потопите во возбудата на потчинување и доминација. Основната црвена боја, со црна чипка, создава визуелно ремек дело кое бара внимание и восхит.

Отстранливиот синџир додава разноврсност на вашата игра, нудејќи можност да ги засилите сензациите со неговиот примамлив допир или да уживате само во едноставноста на огрлицата. Без разлика дали истражувате новооткриени желби или се препуштате на искусни фантазии, оваа јака се прилагодува на секој ваш каприц со привлечност без напор.

Подигнете ги вашите BDSM искуства на нови височини на екстаза со нашата огрлица со синџир што може да се вади.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Огрлица со синџир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Огрлица со синџир
990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top