B Swish – Bfilled силиконски бат плаг

1290 ден

Карактеристики:

  • Материјали: Силикон
  • Безбедно за телото: Да
  • Водоотпорен: Да
  • Дијаметар: 5,5 см
  • Вкупна должина: 10,8 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E31231 Категорија
Bswishlogo
Сигурно плаќање
B Swish – Bfilled силиконски бат плаг

Овој Бат плаг на  B Swish – Bfilled е елегантна и стилска анална играчка направена од силиконски материјал безбеден за телото. Хипоалергично е, без фталати и лесно се чисти. Овој бат плаг е дизајниран со заострена форма и мазна површина, што го олеснува вметнувањето. Неговата основа гарантира дека играчката ќе остане безбедно на своето место за време на употребата.

За да го користите бат плагот, едноставно нанесете голема количина лубрикант на база на вода на играчката и на вашиот анален отвор. Започнете со вметнување на врвот на играчката полека и постепено, користејќи движења на извртување или нишање за да се олесни. Откако играчката е целосно вметната, можете да експериментирате со различни нивоа на стимулација со нежно влечење и туркање на основата на играчката или со испробување на различни позиции.

По употребата, исчистете го бат плагот со топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки и чувајте го на ладно и суво место. Избегнувајте да користите лубриканти на база на силикон со оваа играчка, бидејќи тие може да ја оштетат површината на материјалот. Генерално, B Swish – Bfilled butt plug е одлична опција за секој што сака да истражува анална игра на безбеден и удобен начин. Неговиот елегантен дизајн и лесните карактеристики го прават популарен избор за почетници и за оние кои сакаат да додадат возбуда во нивниот сексуален живот.

Бат плагот не само што е лесен за употреба, туку нуди и низа пријатни сензации и за мажи и за жени. Може да се користи за време на соло игра или со партнер, и може да го подобри искуството од други сексуални активности како што се мастурбација или орален секс. Една од одличните работи за овој бат плаг Bfilled е тоа што може да се носи подолг временски период, обезбедувајќи чувство на исполнетост и стимулација во текот на денот или ноќта. Исто така, доволно е дискретен да се носи под облеката, па можете да уживате во чувствата на аналната игра каде и да одите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена, Црна

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bfilled силиконски бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bfilled силиконски бат плаг
Scroll to Top