ФЕТИШ вегански кожен камшик

790 ден

Карактеристики:

  • Лесна рачка за лесно користење
  • Рачна лента за закачување
  • Боја: Црна со бели детали
  • Вкупна должина: 70 cm
  • Должина на рачка: 15 см
  • Должина на ленти: 55 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP.04016-W Категорија
Сигурно плаќање
ФЕТИШ вегански кожен камшик

Подигнете го нивото на вашите фетиш игри и откријте ја вашата доминантна или покорна страна со овој квалитетен фетиш вегански кожен камшик!

Со овој фетиш камшик можете да му пружите задоволство, да го контролирате и да го покорите вашиот љубовник. Лентите се направени од мека кожа, а рачката е висококвалитетна погодна за напредни играчи. Изработен од неопрен, метал без никел и веганска кожа.

Однесете ги вашите игри со фетиш на повисоко ниво и откријте ја вашата доминантна или покорна страна со овој висококвалитетен кожен фетиш камшик!

Со должина на реси од 55 сантиметри и рачка од 15 сантиметри, овој камшик може да стане незаменлив дел за вашите најинтензивни фетиш искуства.
Камшик со квалитет и отпорност погоден за секоја игра!

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФЕТИШ вегански кожен камшик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
ФЕТИШ вегански кожен камшик
790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top