CHISA – Метален Бат плаг со срце

999 ден

Карактеристики:

  • Бат плаг со срце
  • Боја: Сребрена
  • Боја на камен: Плава
  • Лесно се вметнува
  • Заострена форма
  • Беспрекорна завршница
  • Безбедно за телото
  • Лесно се чисти
  • Вкупни димензии : 7.1 cm x 2.8 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CN-731496322 Категорија
Сигурно плаќање
CHISA – Метален Бат плаг со срце

Барате малку дополнително нешто за да го зачините вашето интимно време за играње? Не гледајте подалеку од CHISA – Металниот Бат плаг со срце. Со неверојатен скапоцен камен во форма на срце, овој приклучок е стилски и функционален. Со заострениот дизајн, лесен е за вметнување и удобен за носење, што го прави совршен и за почетници и за искусни корисници. 

Пред употреба, нанесете голема количина лубрикант на база на вода на бат плагот и на пределот околу анусот. Полека и нежно вметнете го приклучокот, погрижете се да престанете ако почувствувате болка или непријатност. Откако ќе го вметнете, можете да уживате во сензацијата и да го користите скапоцениот камен во облик на срце за да го задевате и стимулирате вашиот партнер или себеси.

По употребата, погрижете се темелно да го исчистите приклучокот со топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки. Исушете го целосно пред да го чувате на ладно и суво место.

Генерално, CHISA – Металниот Бат плаг со срце е задолжителен за секој кој сака да додаде малку дополнителна возбуда во своето интимно време за играње. Со својот стилски скапоцен камен во облик на срце и удобен заострен дизајн, овој приклучок е совршен и за почетници и за искусни корисници. Со соодветна грижа и чистење, сигурно ќе обезбеди бескрајни часови на задоволство и уживање.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Сребрена

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHISA – Метален Бат плаг со срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CHISA – Метален Бат плаг со срце
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top