Black&Silver – Storm вибратор

2999 ден

Карактеристики:
 • 7 режими на ротација
 • 7 начини на стимулација на клиторисот
 • 24,0 cm x 3,5 cm (Може да се вметнува 14,0 cm)
 • Моќен мотор
 • USB се полни
 • Водоотпорен
 • Ергономски
 • Супер мек силикон
 • Хипоалергично ABS
 • Материјал безбеден за телото
 • Без фталати
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Black&Silver – Storm вибратор

Ви го претставуваме сензационалниот Black&Silver – Storm зајак вибратор со ротатор, задолжителен додаток на вашата колекција за задоволство што ветува дека ќе ги однесе вашите интимни моменти до возбудливи височини. Подгответе се да ве плени неговата заводлива моќ, неспоредлива разноврсност и непобитна елеганција, поставувајќи нов стандард за извонредно уживање.

Влезете во светот на неспоредливо задоволство со Black&Silver – Storm зајак vibrator со ротатор, каде врвната технологија се среќава со исклучителниот дизајн. Дизајниран со најсовремени мотори од новата генерација, овој вибратор обезбедува неверојатно зголемување на моќноста и исклучителна издржливост, обезбедувајќи никогаш да не пропуштите никаков ритам во вашата потрага по воодушевувачки оргазми.

Дизајниран да ја задоволи секоја ваша желба, Black&Silver – Storm зајак вибраторот со ротатор располага со иновативниот Squeel System, мултифункционално ремек дело кое може да се пофали со низа модели на движење за воодушевувачка стимулација на клиторисот. Неговиот супермек силиконски финиш ја гали вашата кожа со примамлива мазност, додавајќи дополнителен слој на сензуалност на вашите интимни средби.

Прифатете ја беспрекорната елеганција на Black&Silver – Storm зајак вибраторот со ротатор, бидејќи без напор ги комбинира формата и функцијата во хармонично ремек-дело. Изработен со прецизно внимание на деталите, овој вибратор зрачи со софистицираност и луксуз, додека неговиот врвен, супер мек и хипоалергенски силиконски финиш обезбедува максимално задоволство без да се загрозува удобноста.

Отклучете свет на бескрајни можности со Black&Silver – Storm зајак вибратор со ротатор. Препуштете се на задоволството од двата моќни мотори, од кои секој нуди импресивен опсег од 7 различни брзини и режими на вибрации. Но, тоа не е се – вистинската магија лежи во уникатните елементи на дизајнот. Откријте ја блажената ротација на меките бисери сместени во основата, заедно со привлечните осцилации на заоблената глава, стручно насочени кон вашата Г-точка и испраќајќи бранови на задоволство низ вашето тело.

Уживајте во слободата и удобноста на полнењето преку USB, овозможувајќи ви без напор да го наполните вашиот Black&Silver – Storm зајак вибратор со ротатор, осигурувајќи дека сте секогаш подготвени за незаборавно рандеву. Плус, со неговиот водоотпорен дизајн, можете да го однесете вашето задоволство до туш или када, потопувајќи се во светот на влажни и диви сензации.

Почувствувајте го ергономското совршенство на оваа волшебна алатка за задоволство, дизајнирана удобно да се вклопи во вашата рака, обезбедувајќи сигурно држење додека ги истражувате длабочините на вашите желби. Хипоалергичниот ABS и супер меките силиконски материјали гарантираат безбедно искуство за телото, без какви било штетни материи, додека отсуството на фталати обезбедува душевен мир за време на вашите интимни средби.

Потопете се во симфонијата на задоволството со 7 режими на ротација и 7 привлечни начини за стимулирање на вашиот клиторис, овозможувајќи ви да го прилагодите вашето искуство на вашите единствени желби. Со дарежлива должина од 24,0 cm и задоволителен дијаметар од 3,5 cm (со вметнување 14,0 cm), Black&Silver – Storm зајак вибратор со ротатор постигнува совршена рамнотежа помеѓу големината и маневрирањето, ветувајќи приспособено искуство што ве остава да копнеете повеќе.

Дајте приоритет на хигиената и грижата за вашиот Black&Silver – Storm зајак вибратор со ротатор за да обезбедите долготрајно и блажено дружење. Исчистете го внимателно вашиот вибратор пред и по секоја употреба и чувајте го на место без прашина, подалеку од љубопитните очи. Подобрете го вашето патување за задоволство со избирање на лубриканти на база на вода, кои не само што обезбедуваат оптимални перформанси туку и ја одржуваат долговечноста на овој исклучителен скапоцен камен за задоволство.

Подгответе се да ве однесе бурата на задоволство што ве очекува со Black&Silver – Storm зајак вибраторот со ротатор. Прифатете го неговиот неодолив шарм, ослободете ги неговите моќни карактеристики и дозволете си да бидете обземени од врвното задоволство што го нуди. Подигнете ги вашите интимни моменти и доживејте задоволство како никогаш досега со ова ремек дело на технологија за задоволство. Препуштете се на екстазата што ве очекува и откријте ново царство на сензуално задоволство со Black&Silver – Storm зајак вибратор со ротатор – олицетворение на исклучителната желба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Black&Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black&Silver – Storm вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Black&Silver – Storm вибратор
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top