Paname – Масажер Вибратор за гаќички со далечинска контрола

1790 ден

Карактеристики:

  • Вибратор за во гаќички Панаме
  • Главен материјал: Силикон + ABS
  • Боја: Розова, Виолетова
  • Вибрации: 1 фреквентна вибрација
  • Тежина: 350 g
  • Напојување: USB на полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Paname – Масажер Вибратор за гаќички со далечинска контрола

 

Вибраторот за во гаќички Paname со далечинска контрола е супер возбудлив за носење! Дискретниот, стилски вибратор ве води во авантура.

Или подобро кажано: можете да го земете вибраторот со себе и да тргнете во авантура. Бидејќи овој вибратор одлично се вклопува во вашите гаќички и се конролира преку далечинска контрола за да можете целосно да ја предадете контролата на некој друг. Вашиот партнер на пример. Носете го вибраторот за време на ноќно излегување и играјте си со себе или имајте романтична вечер со партнерот и оставете го вашиот партнер да одлучи колку ќе бидете возбудени. Излегувањето никогаш не било толку возбудливо.

Оваа секс играчка е многу безбедна бидејќи е направена од 100% медицински силикон безбеден за телото и е 100% водоотпорна. Не се грижете дали ќе се навлажни, можете целосно да се опуштите. Обликот е ергономски дизајниран така што е многу пријатен за носење. Не го чувствувате се додека не почне да вибрира… И исто така многу важно: вибрацијата на гаќичките е тивка, па само вие и вашиот партнер знаете што се случува во вас. Вибраторот има 1 функција на вибрации, но повеќе од доволно за да се забавувате. што овозможува многу простор за возбудлива, интензивна и жешка вечер!
Овој вибратор за гаќички е исто така многу убав подарок за да и го подарите на вашата девојка. Забавата и возбудата се загарантирани!

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Paname – Масажер Вибратор за гаќички со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Paname – Масажер Вибратор за гаќички со далечинска контрола
1790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top