CUT4MEN – Briefkini Royal Blue Секси Гаќи L

1199 ден

Карактеристики:

  • Боја: Кралско сина
  • Материјал: 93% полиестер, 7% еластин
  • Удобност: мека и еластична ткаенина
  • Поддршка: Ергономска предна торбичка за неприкосновена поддршка
  • Фит: Се прилагодува на телото како втора кожа
  • Употреба: Погоден за специјални прилики, романтични ноќи и секојдневно носење
  • Нега: Се пере во машина за лесно одржување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-232332 Категорија
Сигурно плаќање
CUT4MEN – Briefkini Royal Blue Секси Гаќи L

Ви ги претставуваме CUT4MEN – Briefkini Royal Blue Секси Гаќи L, каде што стилот се среќава со удобноста во револуционерен дизајн.

Прецизно изработени за да ви понудат изглед што издвојува. Смелата привлечност на танга гаќите ја редефинира современата мажественост.

Изработен од луксузна мешавина од 93% полиестер и 7% еластин, обезбедува неспоредлива мекост и еластичност. Ергономската предна торбичка обезбедува одлична поддршка, додека смелиот заден крој остава малку на имагинацијата, што го прави совршен за специјални прилики, романтични ноќи или пак секојдневно носење.

Изразете ја вашата личност со смелиот крој и кралско сината боја. CUT4MEN има огромен избор на машки гаќи, така што сигурно ќе го најдете совршениот стил кој ќе го надополни вашиот уникатен вкус. Секое парче е прецизно изработено, што ја одразува посветеноста на брендот кон квалитетот и вниманието на деталите.

Линијата CUT4MEN е најновиот додаток од ценетите креатори на Џо Снајдер и овие гаќи се одраз на софистицираност и сензуалност. Надополнете ја вашата колекција на долна облека со секси гаќи што се прилагодуваат на вашето тело како втора кожа, нудејќи удобност, стил и непобитен сексапил.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

L

Brand

CUT4MEN

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CUT4MEN – Briefkini Royal Blue Секси Гаќи L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CUT4MEN – Briefkini Royal Blue Секси Гаќи L
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top