Obsessive – Ms Merrilo Танга и машничка

1990 ден

Карактеристики:

  • Комплет составен од танга и машна со божиќен мотив
  • Универзална големина
  • Прилагодлива танга
  • Сјаен привезок
  • Растегнувачка ткаенина: 90% полиамид, 10% еластин
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-236331 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Obsessive – Ms Merrilo Танга и машничка

Ви го претставуваме комплетот на Obsessive – Ms Merrilo Танга и машничка, совршена комбинација на празничен шмек и заводлива привлечност. Изненадете ја вашата сакана со уникатен божиќен подарок кој ветува дека ќе ја разгори страста и ќе ја ослободи нивната дива страна.

Направен од мешавина на растеглива ткаенина од 90% полиамид и 10% еластин, овој сет не само што изгледа неверојатно туку и го чувствувате луксузно наспроти кожата, ветувајќи задоволство за носење за време на свеченостите.

Подгответе се за незаборавна празнична прослава додека ја ослободувате вашата имагинација и ги истражувате можностите што ве очекуваат. Без разлика дали се препуштате на романтична вечер или додавате разигран пресврт на вашите празнични веселби, комплетот Obsessive – Ms Merrilo сигурно ќе ги разгори срцата и ќе ги разгори страстите.

Подарете возбуда и исчекување овој Божиќ со комплетот Obsessive – Ms Merrilo. Нека започне прославата и откријте каде ве носи ноќта.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Ms Merrilo Танга и машничка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Merrilo Танга и машничкаObsessive – Ms Merrilo Танга и машничка
1990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top