CUT4MEN – Low Rise Brief AZTEC Секси Гаќи

1199 ден

Карактеристики:

  • Материјал: 93% полиестер, 7% еластин за лесен комфор.
  • Дизајн: Aztec принт
  • Низок струк
  • Ергономскиот дизајн нуди одлична предна поддршка.
  • Меките шевови спречуваат иритација за целодневна употреба.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: D-232254 Категорија
Сигурно плаќање
CUT4MEN – Low Rise Brief AZTEC Секси Гаќи

Ви го претставуваме CUT4MEN – Low Rise Brief AZTEC Секси Гаќи, каде удобноста и стилот се спојуваат беспрекорно. Изработен со прецизно внимание на деталите, овие гаќи нудат идеален спој на поддршка и софистицираност.

Изработени од мешавина од ткаенина од 93% полиестер и 7% еластин, секси гаќите Aztec обезбедуваат цврсто, но удобно вклопување на колковите, слично како втора кожа. Меките шевови ја минимизираат иритацијата, гарантирајќи целодневен комфор и неограничено движење.

Приспособени имајќи ја во предвид машката анатомија, овие гаќи може да се пофалат со ергономски дизајн кој обезбедува исклучителна предна поддршка и севкупна удобност.

Достапен во привлечниот принт на Ацтеките, Cut4Men Low Rise Brief ви овозможуваат да ја изразите вашата индивидуалност со самодоверба.

Посветени и на квалитетот и на стилот, секое парче од Cut4Men е прецизно изработено со врвни материјали и рафинирана естетика, обезбедувајќи ви да зрачите самодоверба и софистицираност без разлика на приликата.

Искусете ја неспоредливата удобност и стил на Cut4Men, најновата понуда од креаторите на Џо Снајдер. Со повеќе од 40 години експертиза во машка долна облека и секојдневна облека, Cut4Men совршено ќе го надополни вашиот гардеробер со долна облека што ги рефлектира најновите трендови и ја истакнува вашата единствена личност.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

L, XL

Brand

CUT4MEN

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CUT4MEN – Low Rise Brief AZTEC Секси Гаќи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CUT4MEN – Low Rise Brief AZTEC Секси Гаќи
Scroll to Top