Sex & Mischief – Полн Гег бол

1399 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Ремен од синтетичка кожа (винил) со мек полиестер внатре.
  • Пластична топка.
  • Без латекс: Да.
  • Дијаметар на топка: прибл.4,5 см.
  • Прилагодување: Да.
  • Обем: Од 41,9 см – 63,5 см.
  • Должина: 63,5 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E23813 Категорија
Сигурно плаќање
Sex & Mischief – Полн Гег бол

Навлезете се во светот на сетилно истражување додека го прифаќате луксузното чувство на кадифената црвена топка, со Sex & Mischief – Полн Гег бол. Материјалот е безбеден за телото и обезбедува нежно, но сепак цврсто загризување. Токму поради ова ви овозможува да се предадете на возбудливите сензации што следат. Смелата црвена боја додава допир на гламур и ја разгорува страста.

Овој гег бол има прилагодлив ремен, кој гарантира удобно и сигурно вклопување за сите нивоа на искуство. Хардверот без никел не е само стилски туку и обезбедува издржливост. Тоа го прави овој гег бол совршен да ви ја подигне самодовербата за лесно да ги истражувате вашите желби.

Без разлика дали сте искусен ентузијаст во игрите на ропството или љубопитна двојка која сака да ги зачини вашите интимни моменти, оваа црвена топка е совршена алатка за подобрување и интензивирање на вашата врска. Навлезете во светот на фантазијата, каде зборовите стануваат опционални, а сензациите заземаат централно место.

Препуштете се на уметноста на воздржаност и желба со Sex & Mischief – Гег бол – каде страста се среќава со разиграноста и секој момент станува возбудлива авантура. Подигнете ги вашите интимни искуства на повисоко ниво и редефинирајте го задоволството. Овој извонреден додаток кој ве поканува да ги истражите границите на задоволството со стил.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Полн Гег бол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – Полн Гег бол
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top