CUT4MEN – Briefkini Tattoo Секси Гаќи L

1199 ден

Карактеристики:

  • Материјал: 93% полиестер, 7% еластин
  • Удобност: Мека и еластична ткаенина за целодневна употреба
  • Поддршка: Ергономска предна торбичка за неспоредлива поддршка
  • Фит: Се прилагодува на телото како втора кожа
  • Достапни бои: смели бои инспирирани од тетоважи
  • Инструкции за нега: Се пере во машина за лесно одржување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-232340 Категорија
Сигурно плаќање
CUT4MEN – Briefkini Tattoo Секси Гаќи L

Ви ги претставуваме CUT4MEN – Briefkini Tattoo Секси Гаќи L, долен веш за мажи кој е микс на софистицираност со смел и револуционерен дизајн.

Прецизно изработени, Cut4men – Tattoo ја редефинираат модерната машкост. Овие секси машки гаќи нудат совршена рамнотежа на смела привлечност и неприкосновена поддршка. Задниот крој остава малку на имагинацијата, додека ергономската предна торбичка обезбедува удобност и самодоверба во текот на денот.

Направени од луксузна мешавина од 93% полиестер и 7% еластин, овие Briefkini Tattoo се одликуваат со неверојатна мекост и еластичност. Без разлика дали е за специјални прилики, романтични ноќи или секојдневно носење, овие гаќи несомнено ќе го подобрат вашиот став и ќе ви ја подигнат самодовербата.

Изразете се со еден поинаков смел дизајн на машка долна облека, инспирирана од тетоважи, која ви овозможува да го покажете совршениот стил кој одговара на вашата личност.

Дизајнирани од CUT4MEN, подружница на Џо Снајдер со повеќе од 40 години искуство, овие Cut4men Briefkini Tattoo се доказ за посветеноста на брендот на создавање облека што ја истакнува вашата индивидуалност и ги следи најновите трендови во светот на модата.

Надополнете ја вашата колекција долна облека со Cut4men Briefkini Tattoo и искусете неспоредлива удобност, стил и самодоверба како никогаш досега.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

L

Brand

CUT4MEN

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CUT4MEN – Briefkini Tattoo Секси Гаќи L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CUT4MEN – Briefkini Tattoo Секси Гаќи L
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top