A-Gusto – вибратор масажер

999 ден

Карактеристики :

  • мулти-фреквенција
  • Со ротирачко тркало на основата
  • ABS
  • Работи со 1 батерија
  • Димензии: 14 cm x 2,7 cm
  • Алуминиумски контејнер отпорен од типот Doypack и печатен со висок сјај.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-034 Категорија
Сигурно плаќање

A-Gusto – вибратор стимулатор

A-Gusto, бренд дизајниран за оние кои се стремат кон задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.

Вибратор со кој можете да поминете неверојатни ноќи. Користете го во ноќите сами или да си играте со партнерот. Има издолжено тело и заоблен врв и можете да патувате помеѓу неговите фреквенции со ротирачкото тркало на основата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – вибратор масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – вибратор масажер
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top