Powerbullet – Alice’s Bunny Вибратор

1399 ден

Карактеристики:

 • Вибратор Масажер
 • Мотор PowerBullet
 • Отстранлив силиконски зајачки ракав
 • 10 функции
 • Компактен
 • Заклучување за патување
 • Се полни на USB
 • Водоотпорен
 • Материјали безбедни за телото
 • Димензии:
  Должина: 12 см
  Должина што може да се вметне: 8 см
  Ширина:5 см
  Дијаметар: 2,5 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E32687 Категории ,
POWERBULLET- logo
Сигурно плаќање

Powerbullet – Alice’s Bunny Вибратор

Пробајте го најжешкиот нов вибратор  од 12 сантиметри на PowerBullet, кој е подготвен да ве насмее по најдобра цена во индустријата!

Доживејте задоволство 2-во-1 со мултифункционалниот вибратор. Има отстранлив додаток во форма на зајачки уши, трансформирајќи го вашиот просечен вибратор во двоен вибратор за неколку секунди!

Едноставно извадете го додатокот ако ги претпочитате основните функции на вибраторот или држете го додатокот вклучен за двојно вибрирачко дејство.

Силните вибрации се пренесуваат преку силиконскиот материјал. Има 10 функции, од благи до диви вибрации до сите ваши слатки точки.

Оваа компактна играчка е совршена за авантури во движење и може да се вклопи токму во вашата чанта. Третирајте ја како да е еден од вашите кармини! И не треба да се грижите дали вибрациите случајно ќе исчезнат – Вибраторот е опремен со функција за заклучување на патувањето што обезбедува дискретно патување.

Внесете го вашето зајаче во када или туш – тоа е целосно водоотпорно!

Практично беспрекорно, и моторот и силиконскиот додаток се 100% безбедни за телото за употреба на сите ваши деликатни области и лесно се чистат.

Без разлика дали се работи за масажа, парови или соло игра, Alice’s Bunny е едноставна вибрација за секого. Затоа, не доцни на забавата и добиј го својот вибратор денес!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Розева

Brand

Powerbullet

PowerBullet е познат по својата прекрасна моќ. Се фокусира на обезбедување на најжестоката енергија на потрошувачите и станува главен извор на моторна технологија за сите вибрирачки производи. PowerBullet е доверлив бренд за моќ. Ако производот што сакате да го купите го нема логото на PowerBullet на производот или пакувањето, најверојатно нема доволно моќност.
POWERBULLET- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Powerbullet – Alice’s Bunny Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Powerbullet – Alice’s Bunny Вибратор
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top