Chisa – Mr. Right Дилдо вибратор 22цм

1599 ден

Карактеристики:

  • Мулти-вибрации
  • Желе Материјал
  • Водоотпорен
  • 2 АА батерии
  • Без фталати
  • TPE + ABS
  • Димензии: 22 cm x 4,2 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CN-131852110 Категории ,
Сигурно плаќање

Реален Дилдо вибратор 19цм

Класичен вибратор со мек и флексибилен желе материјал. Има лесно пристапен ротор во основата за лесно менување на вибрациите. Неговата закривеност го зголемува задоволството до незамисливи нивоа.

Реален вибратор  за комбинирана внатрешна и надворешна стимулација. Заоблената, реалистична глава нуди цврста, прецизна стимулација на Г-точката

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chisa – Mr. Right Дилдо вибратор 22цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Chisa – Mr. Right Дилдо вибратор 22цм
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top