Adrien Lastic – Devil Вибрирачки Прстен за пенис

799 ден

Клучни карактеристики:

  • 3 функции за вибрации
  • Ергономски
  • Моќен мотор
  • Тивко
  • Погоден со силиконски производи
  • Силикон
  • 3 батерии LR44
  • Без фталати
  • Димензии: 11,5 cm x 3,2 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AL-30604 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Adrien Lastic – Devil Вибрирачки Прстен за пенис

Дизајн за стимулација на клиторисот при пенетрација. Има моќен мотор и допир на свила. Има два рогови и опашка што ќе биде задоволство за вашите допири.

За супериорно искуство, обидете се да го користите вашиот лубрикант на база на вода. За да го исчистите едноставно користете топла вода и малку благ сапун со избалансиран PH. Лубриканти со силиконска основа, масла или креми со силиконски производи бидејќи можат да го разградат материјалот, ограничувајќи ја неговата работа и неговиот корисен век.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Brand

Adrien Lastic

Adrien Lastic нуди асортиман на производи со најновите фини дизајни, сите достапни во живи, живописни бои, со цел да ја придобијат целата публика и да ја водат без табуа кон повисоки задоволства и сите можности за еротски игри, правејќи ги да бидат дел од нивниот секојдневен живот: здрав, забавен начин на живеење. Adrien Lastic е посветен на тековниот напредок. Покрај нивната постојана потрага по иновативни предлози за еротски написи од авангардната технолошка генерација и нудење нови сензации, тимот се труди без престан да ја прави колекцијата уште подобра и да ги задоволи нивните високи барања во однос на квалитетот и доверливоста. Adrien Lastic: непобедлива вредност за парите. Свесен за состојбата на пазарот во моментов, Адриен Ластик одлучи да остане верен на ниските атрактивни цени без да го намали квалитетот или перформансите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Adrien Lastic – Devil Вибрирачки Прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Adrien Lastic – Devil Вибрирачки Прстен за пенис
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top