HerRules – Вибро Јајце со далечинска контрола

4899 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Висококвалитетен течен силикон
  • Боја: Црна
  • 10 режими на интензивни вибрации
  • Водоотпорен
  • Далечински управувач
  • Напојување: Магнетно USB
  • Димензии на јајце: 9,5cm x 3,3cm x 9cm
  • Димензии на далечински управувач: 6cm x 3,4cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
HerRules – Вибро Јајце со далечинска контрола

 

Знаеме дека времињата се сменија на подобро и веќе не е табу да се зборува за женската сексуалност. Сега е најдобро време за истражување и откривање на нови задоволства и начини за уживање и како пар и сами.

NAMI е најновиот член на HerRules, вибрирачко јајце со далечински управувач. Има заоблена  форма, совршена за стимулирање на Г-точката. Нејзиното извлекување е мазно и безбедно преку силиконскиот кабел.

Изработен е од врвен течен силикон, многу мек и свиленкаст на допир, со уникатен финиш, без зглобови. Има 10 интензивни функции на вибрации кои можете да ги контролирате со неговиот далечински управувач со најголема леснотија.

HerRules е водоотпорен и има магнетен USB кој може да се полни. Не заборавајте да ја исчистите играчката пред и по секоја употреба со топла вода и средство за чистење играчки како и да ја исушите со чиста, сува крпа за да го продолжите нејзиниот корисен век. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода за поголема удобност и задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HerRules – Вибро Јајце со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
HerRules – Вибро Јајце со далечинска контрола
4899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top