Oxballs – Do-Nut 2 прстен за пенис

249 ден

Карактеристики :

  • Надворешен дијаметар: 5,1 см
  • Висина: 1,5 см
  • Лесно се чисти
  • Препорачуваме употреба со лубриканти на база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E29888 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Oxballs – Do-Nut 2 прстен за пенис

DONUT-2 FATTY го турка вашиот пенис, го принудува да оди напред. Нашиот најгуст, најсилен желе-прстен… ве обзема и ве држи цврсто…

Во Oxballs, ние сме главни набљудувачи на меѓуножјето, секогаш ја проверуваме испакнатоста на момчето – и покажуваме што имаме.

DONUT-2 FATTY го прави вашиот пенис да изгледа ПОГОЛЕМ… го одржува вашето месо Цврсто. Доволно е тесен и доволно силен за многу игра… гарантирано ќе го направи вашиот секс подобар и поинтензивен

DONUT-2 FATTY е поголем и подебел од DONUT-1. Вистинскиот прстен за вашиот пенис

ATOMIC JOCK прави квалитетни работи по достапни цени

Се протега 5 пати од својата големина, но се враќа во првобитната форма, направена од нашиот ексклузивен FLEXXX TPR, за разлика од повеќето желе прстени, нашиот е тврд ќе трае – тој е супер силен и има неверојатно растегнување и неверојатно чувство…

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела, Црна

Brand

Oxballs

Играчките Oxballs се водени од дизајнот, тие бараат нови идеи, играчки кои функционираат,траат и стануваат омилени. Играчките Oxballs имаат детали што прават да се чувствувате неверојатно... од едноставни прстени, до напредни играчки кои се издржливи и ја поттикнуваат имагинацијата. Квалитетни материјали како нивната сопствена мешавина flexTPR која е супер силна и еластична, нивната плус+силиконска мешавина која се чувствува еластична и свиленкаста до нивниот најдобар чист платина силикон кој е мек, топол и станува дел од вас... Oxballs е посветен на правење играчки во материјали кои ве тераат се чувствувате најдобро. Oxballs има играчка за повеќето типови, за почетницикои сакаат играчки за подобрување на својата сексуална игра... за момци или парови кои сакаат кул или необични играчки. Oxballs прави играчки во бои што го привлекуваат вниманието и пакување кое е впечатливо темно и секси. Oxballs е бренд, со иконски играчки по кои клиентите копнеат и ги бараат. Тие се брендот со кој се фалат момците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Oxballs – Do-Nut 2 прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Oxballs – Do-Nut 2 прстен за пенис
Scroll to Top