Baile – Вибрирачки делфин прстен за пенис

999 ден

Клучни карактеристики:

  • Вибрирачки љубовен прстен
  • Форма на делфин и дополнителни боцки за целосна стимулација
  • 10 вибрирачки функции
  • Напојување: 3 батерии LR44
  • Димензии: 3,6 cm x 6,6 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BI-010133-1 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање

Baile – Вибрирачки делфин прстен за пенис

Комбиниравме класичен прстен за пенис со bullet вибратор и ја создадовме вашата следна омилена играчка. Овој нов вибрирачки прстен ќе ја направи вашата ерекција потешка и посилна, додека buletot во стимулаторот на клиторисот ќе го натера вашиот партнер да ужива како никогаш досега при секоја пенетрација.

Има стимулатор за клиторис во форма на делфин и дополнителни јазичиња на основата со што дополнително се стимулира влезот во вагината.

Пробајте нешто ново и разгорете го огнот во спалната соба.

Дизајниран во САД со највисоки стандарди за квалитет.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baile – Вибрирачки делфин прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baile – Вибрирачки делфин прстен за пенис
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top