-10%

PrettyLove – Wild Rabbit Вибратор за во гаќички со далечинска контрола

Original price was: 2999 ден.Current price is: 2699 ден.

Карактеристики:

 • Вибратор за во гаќички со далечинска контрола
 • Материјал: Силикон + ABS
 • Далечински управувач
 • Напојување: USB полнење
 • Далечински управувач 1 AAA батерија
 • Дискретна
 • Димензии: 10,8 cm x 4 cm
 • 12 шеми на вибрации и интензитет
 • Далечински управувач: опсег од 15 метри
 • Без мирис
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

PrettyLove – Wild Rabbit Вибратор за во гаќички со далечинска контрола

Вибраторот за во гаќички од PrettyLove – Wild Rabbit е супер возбудлив за носење! Дискретниот, стилски вибратор ве води во авантура.

Овој стимулатор на клиторисот е исклучително мек и пријатен на допир. Благодарение на неговите супер квалитетни силиконски материјали, но исто така и на неговиот тенок дизајн, овој вибратор е идеален за дискретна употреба во вашата долна облека. Има далечински управувач кој е многу лесен за употреба, и совршен е за забава како пар.

Подобро кажано: можете да го земете вибраторот со себе и да тргнете во авантура. Бидејќи овој вибратор одлично се вклопува во вашите гаќички, а има далечински управувач ќе можете целосно да ја предадете контролата на некој друг-вашиот партнер на пример. Носете го вибраторот за време на ноќно излегување и играјте си со себе или имајте романтична вечер со партнерот и оставете го вашиот партнер да одлучи колку ќе бидете возбудени. Излегувањето никогаш не било толку возбудливо.

Оваа секс играчка е многу безбедна бидејќи е направена од 100% силикон безбеден за телото и е 100% водоотпорна. Затоа и не мора да се грижите дали ќе се навлажни, можете целосно да се опуштите и да уживате. Обликот е ергономски дизајниран така што е многу пријатен за носење. Не го ни чувствувате се додека не почне да вибрира… И исто така многу важно: вибрацијата на гаќичките е тивка, па само вие и вашиот партнер знаете што се случува во вас. Далечинскиот управувач работи на оддалеченост до 15 метри, така што остава многу простор за возбудлива, интензивна и разиграна вечер!
Овој вибратор за гаќички е совршен подарок за вашата партнерка. Забавата и возбудата се загарантирани!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова

Brand

PrettyLove

Pretty Love произведува производи со високи стандарди за квалитет. Производите се изработени од најквалитетен медицински силикон. Pretty Love е бренд за секс играчки кој нуди различни производи дизајнирани да ја подобрат интимноста и задоволството. Брендот е познат по своите висококвалитетни материјали, иновативниот дизајн и пристапните цени. Нивните производи се движат од вибратори до лубриканти до играчки за парови, секоја дизајнирана имајќи ја предвид удобноста и задоволството на корисникот. Еден од нивните најпопуларни производи е вибраторот Pretty Love, кој има повеќе режими на вибрации и уникатен дизајн за насочена стимулација. Покрај своите производи, Pretty Love е посветена и на промовирање на здрави и безбедни сексуални практики. Сите нивни производи се направени со материјали безбедни за телото и се ригорозно тестирани за да се осигури дека ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и безбедност. Генерално, Pretty Love е доверлив бренд кој им обезбедува на клиентите висококвалитетни и иновативни секс играчки кои се и достапни и безбедни. Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата соло игра или да ги зачините работите со партнерот, Pretty Love има по нешто за секого.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PrettyLove – Wild Rabbit Вибратор за во гаќички со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
PrettyLove – Wild Rabbit Вибратор за во гаќички со далечинска контрола
Original price was: 2999 ден.Current price is: 2699 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top