Velvor – Rooster Jeliel Angel Прстен за пенис

999 ден

Карактеристики:

 • Дапер дизајн за да се чувствувате мачо
 • Поголемо задоволство за вас и вашите партнери
 • Поддржува поцврста ерекција
 • Одличен прстен за почетници, средни и напредни корисници
 • Цврст и издржлив
 • Една големина одговара на сите
 • Материјал – Цврст Платиниумски силикон
 • Внатрешна големина 30мм
 • Надворешна големина 52мм
 • Ширина 10 мм
 • Тежина 36гр
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31026 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Velvor – Rooster Jeliel Angel Прстен за пенис

ROOSTER JELIEL е тврд силиконски прстен со дизајн на ангел кој носи крилја во вашата машкост. Главата на ангелот се трие со интимните делови на партнерката. Нежниот дизајн на овој прстен за пенис ќе направи да се чувствувате помачо со сите придружни придобивки. Прстенот за пенис е дизајниран да се носи зад вашиот пакет (пенис и скротум), но може да се носи и на основата на вашиот пенис во ерекција. Додека е вклучен, притисокот од прстенот ќе резултира со поцврста ерекција. ROOSTER JELIEL дава многу цврсто држење околу вашето пакување/пенис.

Како да се носи
Едноставно истегнете го ROOSTER JELIEL со двете раце, набивајќи ги топчињата и пенисот или лизгајте го преку еректиран пенис и поставете го во основата на пенисот. Не заборавајте нежно да го ослободите прстенот и да ја прилагодите неговата положба за удобност.

Безбедност
Velv’Or ве советува внимателно да го слушате вашето тело. Колку долго може да се носи прстенот варира од личност до личност. Колку е поголем вашиот пенис или колку е поголем обемот на вашиот пенис, толку поцврсто ќе ве зграпчи ROOSTER JELIEL.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Velvor

Velv'Or претставува Velvet & Vigor; фазите од животот на господата - Velv доаѓа од 'velvet' што значи меко и Or доаѓа од 'vigor' што значи тврдо. Покрај тоа, тој претставува допир на стил кој е многу важен аспект во животот. Во 2008 година, Jelle Plantenga одлучи да создаде сопствена палета на сензуален накит за господа, тој ја создаде етикетата Velv'Or, која сугерира сосема нов концепт на машки накит. На неговиот концепт тој ги интегрира креативноста и соучесништвото, за да создаде личен допир незаборавни предмети.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Velvor – Rooster Jeliel Angel Прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Velvor – Rooster Jeliel Angel Прстен за пенис
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top