Црна Луксузна Тепалка

590 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработена тепалка од вештачка кожа
  • Завршница без текстура
  • Рачно зашиена од двете страни
  • Дизајниран за парови
  • Рачка за складирање
  • Таг за нишање, пакување без пластика
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP008 Категорија
Сигурно плаќање
Црна Луксузна Тепалка

Дали сте обожавател на тепање со меко срце кој сака да комбинира силни удари и нежно галење? Тогаш, оваа мека тепалка е совршена за вас и за вашите наградни или казнувачки игри.

Дозволете му на вашиот партнер да ги истражува меките и тврдите страни и гледајте како се зголемува тензијата. Тенката рачка гарантира дека тепалката добро се држи додека ги удирате вашите покорни за да ги наградите или казните.

Комбинирајте ја тепалката со превез за очи (не е вклучен) за да ги зголемите сетилата додека ја галите меката површина на лопатката преку чувствителна, гола кожа.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црна Луксузна Тепалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Црна Луксузна Тепалка
590 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top