Тепалка со Бат Плаг

890 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработено лопатка од вештачка кожа
  • Разноврсна завршница со двојна текстура
  • Рачно зашиена од двете страни
  • Дизајниран за парови
  • 100% метален дел без никел
  • Дополнителен синџир со бат плаг
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP.227400103 Категорија
Сигурно плаќање
Тепалка со Бат Плаг

Добијте повеќе можности да уживате со оваа тепалка на која со синџир е поврзан бат плаг. Едната страна има мека облога, додека другата има мазна површина со три срца, така што ве чекаат многу изненадувачки можности за удирање., на крајот има синџир на кој е поврзан бат плаг кој нуди нови задоволства

Со малата, цврста лопатка лесно и силно и прецизно се удира или милува со нежни потези.

Изработен е од вештачка кожа и дизајнот овозможува добро да се вклопува во рака. Ременот за зглоб гарантира дека останува таму каде што треба, дури и за време на диви игри.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тепалка со Бат Плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Тепалка со Бат Плаг
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top