Тепалка со Бат Плаг

890 ден

Карактеристики:

  • Рачно изработено лопатка од вештачка кожа
  • Разноврсна завршница со двојна текстура
  • Рачно зашиена од двете страни
  • Дизајниран за парови
  • 100% метален дел без никел
  • Дополнителен синџир со бат плаг
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: WP.227400103 Категорија
Сигурно плаќање
Тепалка со Бат Плаг

Подигнете ги вашите BDSM авантури до возбудливи нови височини со нашата Тепалка со Бат Плаг. Дизајнирана за авантуристите и љубопитните подеднакво, оваа одлична комбинација нуди плејада на пријатни можности што ќе ве натераат да копнеете за повеќе.

Со двостран дизајн, нашата тепалка нуди уникатно сензорно искуство со секое замавнување. Едната страна може да се пофали со мека обвивка за нежни милувања, додека другата покажува мазна површина украсена со три срца, ветувајќи изненадувачки сензации на удар што ќе ги запалат вашите сетила и ќе ве остават да копнеете по повеќе.

Но, тоа не е сè – на крајот од тепалката, синџирот се поврзува со бат плаг, отклучувајќи царство на нови задоволства. Без разлика дали сте нов во аналната игра или искусен ентузијаст, овој додаток додава дополнителна димензија на сензација и возбуда на вашите интимни средби.

Со својата мала и цврсто рачка, нашата тепалка нуди лесни, силни и прецизни удари или нежни удари. Изработен од висококвалитетна вештачка кожа, удобно се вклопува во вашата рака, овозможувајќи ви да го ракувате со самодоверба и прецизност. Плус, ременот на зглобот гарантира дека останува безбедно на место, дури и за време на најстрасните и најлудни сесии за играње.

Препуштете се на непречено истражување и ослободете ги вашите фантазии со нашата Тепалка со Бат Плаг. Без разлика дали се препуштате во соло игра или ја споделувате возбудата со партнерот, оваа разновидна алатка сигурно ќе ги однесе вашите BDSM искуства до нови возбудливи височини.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тепалка со Бат Плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Тепалка со Бат Плаг
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top