Камшик 85 см

890 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Кожа и метал.
  • Должина: 85 гр
  • Боја: Црна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: WP26119 Категорија
Сигурно плаќање
Камшик 85 см

Нурнете длабоко во вашата следна возбудлива фантазија со непослушните реси на овој камшик. Оставете се на милост и немилост на еротските желби на вашиот партнер и прифатете ја сензационалната поттчинетост со секој удар на камшикот.

Без разлика каков тип на игра сакате (понежна или погруба) рачката ви овозможува целосна контрола додека го употребувате овој камшик. Едноставно зграпчете ја и откријте ја вашата доминантна страна.

Со одличен дизајн и извонредно квалитетна изработка овој камшик е must have за малку поискусните BDSM ентузијасти. Силениот и цврст камшик ќе ви ја разбуди фантазијата и ќе ги разгори вашите најскриени желби .

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Камшик 85 см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Камшик 85 см
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top