Glass – Бат плаг

1799 ден

Карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: Стакло
  • ВОДООТПОРНО: Да.
  • ДОЛЖИНА: 10см
  • Се препорачува лубрикант на база на вода или анален лубрикант
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E25402 Категорија
Сигурно плаќање

Glass – Бат плаг

Класичниот Бат плаг со мониста во висококвалитетно калено стакло. Се одликува со широка основа за безбедна анална игра. Отпорна на кршење и хипоалергична, оваа играчка може лесно да се чисти. Ја задржува топлината и студот за зголемена стимулација. Компатибилен со сите лубриканти.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Glas

Колекцијата Glas е асортиман на рачно изработени производи за задоволство од стакло за мажи и жени со пристапни цени. Асортиманот содржи 24 најпродавани стилови, секој поединечно рачно изработен од боросиликатно стакло безбедно за телото. Сите предмети се непорозни, лесно се чистат со сапун и вода, може да се загреат со топла вода или да се изладат со ставање во замрзнувач.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Glass – Бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Glass – Бат плаг
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top