Стреп он со вибрирачко дилдо

2290 ден

Карактеристики:

  • Димензии на дилдо: 12.5cm x 3,5cm
  • Материјал: Силикон, Кожа
  • Боја: Виолетова, Розова
  • Водоотпорен
  • Напојување: Две ААА батерии (не се вклучени)
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Стреп он со вибрирачко дилдо

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на ова стреп он со вибрирачко дилдо. Зачинете ја вашата врска со страп он ( strap on ) вибрирачко дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Ова вибрирачко дилдо со ремен овозможува пенетрација, додека вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Подигнете го интензитетот на вашето задоволство, но и задоволството на вашиот партнер на повисоко ниво.

Ова дилдо е многу лесно за оддржување, а каишот е безбеден за во стандардна машина за перење алишта.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреп он со вибрирачко дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Стреп он со вибрирачко дилдо
2290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top