Fifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола

5799 ден

Карактеристики:

  • Мазен силиконски вибрирачки бат плаг за неверојатна анална стимулација
  • 10 функции за вибрации
  • 6 нивоа на интензитет
  • Отстранлив bullet вибратор
  • Напојување: USB полнење
  • Далечински управувач 1 батерија CR2032 (вклучена) – до 5 метри
  • Водоотпорен (само стимулатор)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Fifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола

Ви го претставуваме најновиот додаток на вашата колекција „Педесет нијанси сиво“ – бат плаг со далечински управувач. Создаден за неспоредливо анално задоволство, овој бат плаг има дизајн прецизно прилагоден да ги стимулира вашите најинтимни области.

Ултимативна анална стимулација: Доживејте зголемено задоволство со форма и дизајн создаден специјално за анално задоволство. Навлезете во светот на сензации бидејќи овој бат плаг ги таргетира вашите најчувствителни зони, подобрувајќи ги вашите интимни искуства.

Разновидни вибрации: Со 10 функции на вибрации и 6 нивоа на интензитет, овој бат плаг нуди огромен број сензации, овозможувајќи ви да истражувате и да откриете совршена поставка за вашите желби.

Практичен далечински управувач: Препуштете се во handsfree уживањето со вклучениот далечински управувач, кој ви дава моќ да го приспособите вашето искуство кога и каде сакате.

Се полни и водоотпорен: Лено и едноставно се полни преку USB со тоа овој бат плаг обезбедува непречено време на работа. Неговите меки, свилени материјали не само што се 100% водоотпорни, туку и дизајнирани за луксузен комфор при употреба.

Чистење без напор: Основата располага со отстранлив bullet вибратор за лесно и практично чистење, обезбедувајќи вашата играчка да остане недопрена за идните авантури.

Додадете длабочина и возбуда на вашите интимни моменти со бат плагот со далечинско управување од Педесет нијанси на сиво. Препуштете се на задоволствата на прецизната анална стимулација и приспособливите вибрации. Подигнете ги вашите искуства на следното ниво и истражете нови сфери на задоволство со овој луксузен и стимулирачки додаток на вашата колекција.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Вибрирачки бат плаг со далечинска контрола
5799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top