Вибрирачки Кегелови топчиња со далечинска контрола

1990 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон.
  • Бои: Розова, Виолетова.
  • 3 Различни тежини
  • Далечинско управување
  • Водоотпорни
  • USB полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 185112-2 Категорија
Сигурно плаќање
Вибрирачки Кегелови топчиња со далечинска контрола

Создадени под влијание на технологијата, дизајнот и најскриените желби.

Ние ви нудиме страсни еротски играчки кои се безбедни за телото и идеални за сексуално истражување. Го сакаме она што го работиме и сите наши играчки се стратешки дизајнирани и внимателно произведени за да понудат најдобри искуства за задоволство. Секој поединечен предмет е направен со квалитетни материјали и има моќни вибрирачки мотори кои создаваат оргазми.

Вежбајте ги карличниот мускули за да постигнете извонредни придобивки. Сега уште полесно со овие прекрасни вибрирачки кегелови топчиња кои ви помагаат, покрај тоа што карличниот под е силен и флексибилен, да ги одржувате вашите вагинални мускули млади и силни.

Сите овие предности се претвораат во помоќни и поинтензивни оргазми. Имате три опции, користете ја двојната топка( мала или голема) или индивидуалната топка.

Можете да ги носите каде сакате, тотално се водоотпорни. Сега и со безжична далечинска контрола за уште поголеми контракции и задоволства

Наш совет е да одите малку по малку, без брзање. Започнете со една топка, за да им овозможите на вашите мускули да се прилагодат. По неколку недели или откако ќе се навикнете, обидете се да ги искористите двете мали топки за да ги добиете посакуваните финални ефекти а потоа префрлете се на големите.

Чистењето е многу едноставно, едноставно користете топла вода и добро средство за чистење играчки или неутрален ph сапун.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибрирачки Кегелови топчиња со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Вибрирачки Кегелови топчиња со далечинска контрола
1990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top